• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Zdravo

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

anchie

Intern
14 јуни 2007
5
0
Zdravo na site,

tuka sum da se druzime i da razmenuvame informacii, znaenje, iskustva, itn. itn. itn. itn....

Bravo za forumot
:nazdravje:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,583
Мислења
821,279
Членови
28,246
Најнов член
fbojan
На врв Дно