1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од WrizzoComp., 24 oктомври 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. WrizzoComp.

  WrizzoComp.
  Intern

  3
  8
  24 oктомври 2017
  Машко
  Здраво , здраво.
  Нов член во ајти.мк
  Се надевам ќе се дружиме.
   
  На Tajson, ARMac, spiritBreaker и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,054
  4,204
  4 ноември 2013
  Машко
  Добредојде друже, имај пријатен престој.
  Се читаме по темиве.
   
 3. krema

  krema
  Professor

  8,735
  8,468
  24 Јуни 2009
  Машко
 4. smole

  smole
  Unstoppable

  2,895
  3,217
  18 Април 2007
 5. JensenInterceptor

  JensenInterceptor
  Gaining Experience

  529
  206
  28 ноември 2015
  Машко
 6. Astro

  Astro
  Guru

  5,994
  8,115
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Мушко си ил женско? :oh:

  Добродојде
   
 7. WrizzoComp.

  WrizzoComp.
  Intern

  3
  8
  24 oктомври 2017
  Машко
 8. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,054
  4,204
  4 ноември 2013
  Машко
  Штета... :(
   
 9. Astro

  Astro
  Guru

  5,994
  8,115
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Фак! А одма ќе можевме да те омажиме :alien:

  Хаха, само напред другарче ;)
   
  На HardCorec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,054
  4,204
  4 ноември 2013
  Машко
  Нели? :D
  Форумов врие од манијаци :D
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 11. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,125
  596
  6 Јануари 2012
  Машко
 12. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,057
  2,960
  2 Септември 2012
  Машко
 13. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,228
  24,000
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 14. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  566
  719
  25 Февруари 2016
  Машко
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,146
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,849
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,019
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,347
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,233
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...