1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од SuperMitre, 30 Септември 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. SuperMitre

  SuperMitre
  Gaining Experience

  32
  54
  27 Септември 2017
  Машко
  Поздрав до сите.
  Налетав на форумов барајќи информации во врска со андроид тв бокс и видов еден куп други интересни теми. Се надевам на супер дружба овде со вас. :)

  SuperMitre

  П.С. Ги прочитав правилата и условите за користење на форумот. :)
   
  На Grimriper, krema, Metuzalem и уште 7 други им се допаѓа ова.
 2. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,057
  2,960
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде. :)
   
  На SuperMitre му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,228
  24,000
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде

  Испратено преку nokia 3310
   
  На SuperMitre му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Harrabed

  Harrabed
  Practice makes perfect

  1,466
  1,472
  22 Април 2013
  Машко
  Не му се работе
  Добредојде.
   
  На SuperMitre му/ѝ се допаѓа ова.
 5. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,500
  2,255
  4 Јули 2013
  Добредојде :)
   
  На SuperMitre му/ѝ се допаѓа ова.
 6. goce03

  goce03
  Practice makes perfect

  907
  1,537
  20 Јануари 2015
  Машко
  Добредојде :)
   
  На SuperMitre му/ѝ се допаѓа ова.
 7. krema

  krema
  Professor

  8,735
  8,468
  24 Јуни 2009
  Машко
  ПоздраФ :D
   
  На SuperMitre му/ѝ се допаѓа ова.
 8. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,054
  4,204
  4 ноември 2013
  Машко
  Добредојде Мичо :D
   
  На SuperMitre му/ѝ се допаѓа ова.
 9. JensenInterceptor

  JensenInterceptor
  Gaining Experience

  529
  206
  28 ноември 2015
  Машко
  Проздрав патнику! ;)
   
  На SuperMitre му/ѝ се допаѓа ова.
 10. xenon

  xenon
  Guru

  3,814
  9,516
  15 Јануари 2011
  Машко
  Првиот што прочитал ЧПП!! Да му дадете плакета, штафета или пиво од куќата, море две, прво па кирилично е!
   
  philldm, SuperMitre и на kirev им се допаѓа ова.
 11. gokica

  gokica
  Модератор

  8,348
  10,080
  13 Јуни 2009
  Ту ме пресече. А баш сакав да напишам нешто во стил на фаталити - „Прочитај правила...“

  Добредојде. Утре печатиме плакета и точиме пивце.
   
  На SuperMitre му/ѝ се допаѓа ова.
 12. krema

  krema
  Professor

  8,735
  8,468
  24 Јуни 2009
  Машко
  хахах ... и плакета со златен венец :D
   
  На SuperMitre му/ѝ се допаѓа ова.
 13. SuperMitre

  SuperMitre
  Gaining Experience

  32
  54
  27 Септември 2017
  Машко
  Плакетата слободно пратете ми ја во електронска форма, печатењето и онака ми е работа (да не праите трошок), а за пивцето ве држам за збор, немој да чекам до нова година. :)
   
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,146
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,849
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,019
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,347
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,233
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...