1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Bakii, 12 Јуни 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bakii

  Bakii
  Intern

  6
  4
  17 Декември 2015
  Машко
  Здраво друштво. Регистриран сум на форумот доста време, сум читал мислења совети и други теми но не сум имал потреба да постирам, споделам нешто, но затоа од сега ќе имам повеќе потреба. Поздрав од Струмица. :)
   
  igor_igor, blackelf и на barneymk им се допаѓа ова.
 2. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  77
  86
  27 Април 2016
  Машко
  Добредојде машко, поздрав назад до Струмица.
   
  На Bakii и blackelf им се допаѓа ова.
 3. krema

  krema
  Professor

  7,373
  7,064
  24 Јуни 2009
  Машко
  Здраво, и активирај се малку :D
   
  На Bakii му/ѝ се допаѓа ова.
 4. blackelf

  blackelf
  Gaining Experience

  587
  447
  14 Декември 2013
  Машко
  Добро ни дојде, ако си дојден за графички цените се копачки ахахах :D
  Убав престој и се надеваме ќе си помагаме.
   
  martinmilcev, Кристијан Про, Bakii и на уште 1 им се допаѓа ова.
 5. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,012
  2,771
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде. :)
   
  На Bakii му/ѝ се допаѓа ова.
 6. cele_x

  cele_x
  On your way to fame

  405
  539
  2 Септември 2012
  Машко
  Поздрав:)
   
  На Bakii му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Bakii

  Bakii
  Intern

  6
  4
  17 Декември 2015
  Машко
  Добро ве најдов
  Се надевам дека ќе ја продадам и мојата по копачка цена
   
 8. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  20,939
  23,294
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  На Bakii, Кристијан Про, Fredy и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. Bakii

  Bakii
  Intern

  6
  4
  17 Декември 2015
  Машко
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,085
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,784
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,965
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,196
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,170
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...