1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво! :)

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од SaraPikseli, 23 Март 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. SaraPikseli

  SaraPikseli
  Intern

  4
  0
  9 Август 2015
  Женско
  Дали има некој на форумов што се разбира во Еthereal програма и TCP,UDP?
  Ве молам нека пише!
   
 2. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,354
  3,727
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
  Сигурно има. Пиши ти што точно ти те интересира па ќе видиме...
   
 3. Whisky Vishera

  Whisky Vishera
  Гостин

  Ethereal, Wireshark... имаме работено :)
  Некоја задачка за факултет?
   
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,085
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,784
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,965
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,196
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,170
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...