• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

domenica

Intern
15 септември 2008
11
0
пола од темите на новите членови се ЗДРАВО :)
епа здраво, јас сум Валентина.

Не постирам многу, ама ве читам едно месец дена, прво нерегистрирана, од скоро регистрирана.

Иначе сум втора година на феит, а ве најдов од Фејсбук.

:bravo: за сајтов
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

domenica

Intern
15 септември 2008
11
0
Wow, не очекував толку одговори во 3 и нешто, мислев спијат луѓето :p

Фала иначе :)
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Здраво Валентина и добре ни дојде на форумот. Земи си за слобода веднаш да почнеш да постираш. :)
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Добредојде... и слободно постирај, прашувај, дискутирај, полемизирај... така сите заеднички ќе научиме и ќе го подобриме нашето знаење... а тоа е и целта на форумов.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Добредојде!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,519
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно