• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

The Man

Gaining Experience
24 април 2008
173
52
Здраво, јас сум Диме и доаѓам од Скопје. Мама ми кажа да се дружам со вас :p
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Welcome @ IT.com.mk

Ако не си мирен, ќе те кажам на мама :p
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Добредојде!
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
:dobredojde: И кажи и на мама да не се секира. :) Во сигурни раце си. :friends:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Добредојде. А ти кажа ли мама дека треба да бидеш добар дечко, да ги прочиташ правилата на форумов и истите да ги почитуваш?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #16

The Man

Gaining Experience
24 април 2008
173
52
[sarcasm]Зарем постојат правила? :isplashen:[/sarcasm]
 
  • Ја почнал/а темата
  • #19

The Man

Gaining Experience
24 април 2008
173
52
Да да, постојат правила кои треба да ги почитуваш, а со твојот потпис веќе го прекршуваш 7то :rolleyes:
Ќе ми дозволите додатни 15 пиксели или да го тргнам веднаш?

drown, супер се покажа мониторот. Custom profile му ставив (не памтам од кога веб-страна), бидејќи е Ц панел, и сликата е супер. Има еден негативен ефект, а тоа е цицање на мојот лимит. :plachko2: Рачунај, еден филм во HD е ~4.3GB, ама пусто око мое... еднаш кога виде HD, нејќе веќе DivX. :))
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Ќе ми дозволите додатни 15 пиксели или да го тргнам веднаш?

drown, супер се покажа мониторот. Custom profile му ставив (не памтам од кога веб-страна), бидејќи е Ц панел, и сликата е супер. Има еден негативен ефект, а тоа е цицање на мојот лимит. :plachko2: Рачунај, еден филм во HD е ~4.3GB, ама пусто око мое... еднаш кога виде HD, нејќе веќе DivX. :))
Епа здраво и од мене....
И затоа се бира нет без лимит :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,673
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно