• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
1 мај 2008
8
0
Здраво јас сум Ани и за првпат сум на форумов сосема случајно го најдов на google:bravo:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Здраво и добредојде на нашиот форум. :bye1:
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
:dobredojde: Ани, добро би било да кажеш нешто повеќе за себе, доколку сакаш се разбира :)) :bye1:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 

loverboy

Intern
6 февруари 2008
147
11
За неполни 2 и пол часа 14 коментари. WOW! :D Активна е македонската ИТ заедница :D
Добредојде на ИТ форумот и помогни ни да ја збогатиме нашата ИТ заедница :)
Поздрав :bye1:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,705
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно