• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Zdravo

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

bazebas

Intern
5 мај 2007
24
0
Super sto se ostvari vakvo nesto.
Voshiten sum i go pozdravuvam formiranjeto na vakov forum.
Se nadevam dobro ke funkcionira i site ke imame polza od nego
Pozdrav do site clenovi
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Здраво bazebas и добродојде на форумот :D
Ако сеуште не си ги прочитал правилата на форумот стори го тоа и уживај ;)
И ти благодарам за подршката :cool:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,714
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно