• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

здраво

Статус
Затворена за нови мислења.

D

Администратор
31 март 2007
3,273
1,910
www.iwmnetwork.com
добредојде самоил....

ѕирни ги правилата и се надеваме ќе го чуеме твоето мислење на разни теми.
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Е па добродојде и од мене samoil :D
Патем прочитај ги правилата на форумот ако сеуште не си го сторил тоа ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,595
Мислења
824,245
Членови
28,088
Најнов член
JonTurk
На врв Дно