• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdravo

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Tayshaun

Intern
17 јануари 2008
26
0
zdravo jas se vikam filip i inaku sum lud po kosarkata isto taka iamm 14 godini i ako saka nekoj moze slobodno da se presmeta so mene sam na sam kosarka a isto taka iamm i omilen igrac toa Tayshaun Prince sto mozete da go vidite na samata slika
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
:dobredojde: на форумот, пријатен престој.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 

IT member

Intern
21 декември 2007
274
1
ivan-sorry1.hi5.com
:p

Znachi dobro e... verojatno si mu objasnil shto vushnost znachi IT.

Koga go prochitav postot pomisliv detevo i neznae shto e toa IT, i kojznae kakva pretstava si ima sega za ova mest pa zboruva kolku e lud po kosharka :)

Dobredojde prijatele :)
:)... koga procitav se iznasmejav... :) ali doboro.. ne e loso da si gi procita pravilata na forumot, koi se naogaat na samata strana @ IT.com.mk :D
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Znachi dobro e... verojatno si mu objasnil shto vushnost znachi IT.

Koga go prochitav postot pomisliv detevo i neznae shto e toa IT, i kojznae kakva pretstava si ima sega za ova mest pa zboruva kolku e lud po kosharka :)

Dobredojde prijatele :)
Хаха, не може да не знае, сакал-нејќел научил до сега покрај мене.:rolleyes: Сепак сеуште е почетник, има уште многу да учи, а за кошарката - сам си кажа.:bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,075
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно