• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdravo!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

blazz

Intern
6 декември 2007
24
0
Здраво на сите...Мило ми е што ве има присатни во голем број... :bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,595
Мислења
824,245
Членови
28,088
Најнов член
JonTurk
На врв Дно