1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од LEGENDA, 21 ноември 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. LEGENDA

  LEGENDA
  Intern

  2
  0
  21 ноември 2007
  Здраво јас сум Александар од Тетово
   
 2. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Здраво, добредојде на форумов.
   
 3. drown

  drown
  Master

  1,454
  208
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
  Здраво легендо! :naopaku:
   
 4. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,712
  214
  27 oктомври 2007
  Машко
 5. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

  Здраво...

  Се разбира.. прво RTFR! :)
   
 6. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
 7. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 8. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,317
  962
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 9. Rocky

  Rocky
  Intern

  13
  0
  17 ноември 2007
  Zdravo, Dobredojde na forumov !
   
 10. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Dobredijde, dobar prestoj i najvazno zabavuvajse!
   
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,192
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,881
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,044
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,440
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,269
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...