• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Zdravo

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

gangester

Intern
27 октомври 2007
11
0
;) Еве и јас да се претставам јас сум Влатко од Гевгелија.Од скоро сум на форумот.Се надевам дека ке биде одлично потрошено време овде.Работев како радио водител во 2 радиа во Македонија и Романија,моментално приватно изработубам,монтирам џинглови и аудио реклами...Се надевам дека ке споделиме доста нови знаења и искуства.Накратко тоа би било.;)
 
M

Mr.Alien

Гостин
Воздра, брате!
Баш ми е драго, со оглед дека се наложив последно време на SounForge. Значи, ќе имам од кого да научам повеќе. :))
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Хелоу Влатко...
Тоа што ти изработуваш мене ми е главна преокупација и извор на средства пред се финансиски :)
Па добредојде и се надевам ќе има што да се подучуваме...
ПОЗДРАВ!
Waiting you in the audio section...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,543
Мислења
859,055
Членови
29,942
Најнов член
taurusmk
На врв Дно