• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Здраво, еве денес прочитав за форумов во Ентер и одма се зачленив :)
Мора да ве пофалам за интерфејсот ама не би било лошо да се допреведе форумот. Поздрав
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Добредојде!

Добредојде на форумот!

Благодарам за твојата забелешка. За помалку од 24 часа целиот форум ќе биде досреден. ;-)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Ок фала за пречекот :)
што е со имињава D,g...?
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Aj zdravo zhivo Lightlord...

Prv oficijalen korisnik a? fala shto namina, se nadevam deka kje bidesh naokolu pochesto. Bi trebalo da bide interesno, vo plan se interesni raboti za koi naskoro kje doznaesh :D

Ajde se gledame... uz pat prochitaj gi pravilata za postiranje, chisto da imame dobra sorabotka :)

Stefan.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Во врска со имињата...

За имињата - администраторите се прават фраери ;-)))
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Сигурно ќе бидам често тука, баш сум по форумите, а за администраторите можам да ви кажам дека големи фраери сте со имињата :p
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
:)

Како прв официјален регистриран член ред е да започнеш тема на форумот (освен оваа која веќе ја започна) . :)))
 
  • Ја почнал/а темата
  • #9

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Епа вака сега јас баш и не сум мал, имам 15 години и учам во ЈБТ-СК 1 година, и ме занима се што е за компјутери, во слободно време учам Ц++(затапев во последно време одкоа го избиршав Visual Studio 6 зошто се зафрка нејќеше да ми компајлира) и не сум зависен од ништо, освен можда од гледање филмови и седење пред компјутер :)
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Епа вака сега јас баш и не сум мал, имам 15 години и учам во ЈБТ-СК 1 година, и ме занима се што е за компјутери, во слободно време учам Ц++(затапев во последно време одкоа го избиршав Visual Studio 6 зошто се зафрка нејќеше да ми компајлира) и не сум зависен од ништо, освен можда од гледање филмови и седење пред компјутер :)
Odlichno... Se nadevam kje ni pokazesh nekoi od tvoite proekit vo sekcijata 'Programiranje'.

Stefan.
 

goran^

Intern
7 април 2007
37
0
Гледам дека скоро сме сите тука што се преставивме и ми посакавте добродојде на еден 30год.старец ,па да не постирам секаде добро ве најдов до сите.А не знам дали ,,d"знае чив е тоа потпис(види фото)
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Хм

Гледам дека скоро сме сите тука што се преставивме и ми посакавте добродојде на еден 30год.старец ,па да не постирам секаде добро ве најдов до сите.А не знам дали ,,d"знае чив е тоа потпис(види фото)
Нешто изгледа не сфатив или?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно