• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

nchankov

Intern
15 октомври 2007
1
0
Здравейте, Казвам се Николай и съм от България.
Искам да ви кажа, че направихме сайт Social Bookmarking за ИТ специално. .

Ако имате нещо интересно което искате да представите - моля, заповядайте при нас.

Поздрави!
Николай
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,120
Мислења
838,799
Членови
29,029
Најнов член
ivanaivaivana
На врв Дно