1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

здраво !!!

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од *1_dete_od_bt*, 25 Август 2009.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. *1_dete_od_bt*

  *1_dete_od_bt*
  Intern

  2
  0
  25 Август 2009
  Здраво ! Се надевам дека ќе имам добар престој овде ! И ако имам добро познавање кон технологојата . Мислам дека ќе си помагаме и решаваме мистерии !!:D
   
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,902
  26,238
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде дете...:skuter:
   
 3. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 4. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  915
  68
  18 Јуни 2009
 5. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Добредојде на Македонскиот ИТ Форум. Се надевам дека твојот престој овде ќе биде долг и пријатен. :)
  Не заборавај да ги прочиташ и правилата.
   
 6. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,346
  1,082
  3 Декември 2008
  Машко
  Добредојде на Македонскиот ИТ Форум:)
   
 7. super_hacker

  super_hacker
  Баниран/a

  1,333
  68
  2 Април 2008
 8. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008
 9. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,352
  1,038
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 10. lifehacker

  lifehacker
  Баниран/a

  391
  16
  24 Јануари 2009
  Welcome detence . Ti rekov deka ........ znajs !:D
   
 11. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  165
  27 ноември 2008
  Машко
 12. Xenor

  Xenor
  Intern

  812
  41
  12 Март 2009
 13. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Welcome... have a nice stay...
   
 14. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  On your way to fame

  4,841
  880
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
 15. 386ka

  386ka
  Gaining Experience

  2,365
  193
  22 Декември 2007
 16. Тони

  Тони
  Gaining Experience

  511
  168
  11 Април 2008
  Машко
  Студент
 17. [E]xPose[D]

  [E]xPose[D]
  Баниран/a

  75
  4
  9 Јули 2009
  Welcome.
  Прочитај ги правилата зошто јас еднаш јадев бан :))
   
 18. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,278
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,946
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,095
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,652
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,347
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...