• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdravo

Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.Alien

Гостин
Добре дојде, и верувам дека форумов ќе ти овозможи размена на искуства и мислења кои ти требаат и, секако, споделување на твоите со нас.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #11

no.ticia

Баниран/a
16 септември 2007
9
0
sakav da ve prasam ako ne e tajna kolku administratori ima na forumov,i koi se.da znam ako mi treba pomos kade da se obratam
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,717
Мислења
831,278
Членови
28,713
Најнов член
Mramor
На врв Дно