• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Zdravo

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

t-sar

Intern
12 септември 2007
30
0
Zdravo na site.Ovoj forum e super.Se nadevam deka tuka ke najdam odgovori na site moi prasanja. Vi blagodaram.
 
M

Mr.Alien

Гостин
One BIG WELCOME to you. Ти пожелувам пријатни моменти на форумов, збогатување на твоето знаење и споделување на твоето со сите нас. :dobredojde: :nazdravje:
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Добредојде

P.S И ние очекуваме помош од тебе при одговори на некои прашања :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,987
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно