• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Zdravo

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
Pa zdravo i od mene, se vikam Dean od Ohrid 24 godini i ne sum Informaticki obrazovan zavrsiv osiguruvanje no poveke bev na kompjuterot od kolku na knigata :) sakam se povrzano so tehnologija od hardver softver i se trudam sam kolku sto mozam da naucam sto poveke, se nadevam na forumov ke dobijam podrska i pomos, no pred se sum ovde za dobro druzenje i zabava. pa kako za prv post mislam dovolno e pozdrav od mene i se izvinuvam sto ne pisuvam so kirilicna podrska no Internet explorerov nesto me zeza :)
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Zdravo Dean dobronidojde vo naseto online semejstvo :D .
Se nadevam deka ke uzivas i ke se druzime site zaedno i ke razmenuvame znaenja.;) .
Toa e i glavnata cel na ovoj forum druzenje, zabava i znaenje. :D .
Bidi pozdraven a za kirilicnata podrska nema problem ne se sekiraj;) .
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
Благодарам за добредојдето ќе бидам што можам поредовен на форумов,
и ја средив кириличната подршка :)
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Добредојде на форумов! Со повеќе членови посилни сме! :)

Овој форум е создаден со најголема цел да биде едукативен, така да... на право место си...
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Поздрав и од мене, како што си е редот да ги поздравиме новодојдените корисници и се надевам дека ке учиме едни од други ;)
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Добродојде :) Добро што ме потсети за кириличната поддршка, не е лошо да отвориме тема на форумов со објаснување како се подесува.
Убаво би било сите да настојуваме да користиме кирилица, барем за македонските зборови. Сепак е ова Македонски ИТ форум ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно