• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Zdravo Zivo

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

NikolaTesla

Intern
27 октомври 2007
12
0
Zdravo jas sum Nikola od Prilep, zvani Tesla :dzhentlamen: .
Rabotam kako kompjuterski serviser vo edna firma tuka, a imam i dosta rabotno iskustvo so elektronika od sekakov tip. Hardware mi e opsesija, Software hobi :cool2:
Ako nekoj od vas koristel mirc, dosega siguren sum deka naishol na mojata skripta Reactor Script, eh vreminja bea toa :))
 
M

Mr.Alien

Гостин
:zhurka::nazdravje:
Е па добре ни дојде. Од твоето резиме гледам дека имаш многу што да ни кажеш. Е па, повели, сподели знаење и искуства со нас!

П.С. И мене хардверот ми е опсесија :bravo: .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,899
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно