1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво,здраво :)

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од ZeroCocos, 12 Мај 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. ZeroCocos

  ZeroCocos
  Баниран/a

  10
  5
  12 Мај 2019
  Машко
  Добар ден на сите другари на IT форумов и другари кои не се знаеме.
  Ме викаат Кокос,форумот е многу добар ...
  Нов сум,за комјпјутерот повеќе ме интересира така и тука сум заинтересиран во ит форумчето :)
   
  D, gOJDO и на igor_igor им се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  8,505
  8,166
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добар ден и добредојде.
   
  На Astro и ZeroCocos им се допаѓа ова.
 3. Astro

  Astro
  Guru

  5,807
  7,844
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Добродојде, пиши шо компјутер имаш. Пиши нешто повеќе за тебе да знаеме дал да те пуштиме во игра или на клупа ;)
   
  На ZeroCocos му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Serko

  Serko
  Intern

  12
  36
  30 Август 2018
  Машко
  Ајт здраво :D
   
  На ZeroCocos му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Martin Iks

  Martin Iks
  Intern

  27
  7
  7 Мај 2019
  zarabotuvac od internet
  Dobro dojde kokos, uzivaj vo prestojot.
   
  На ZeroCocos му/ѝ се допаѓа ова.
 6. JunkieMKD

  JunkieMKD
  On your way to fame

  2,168
  526
  3 Декември 2008
  Машко
  Добредојде, уживај и мирен :)
   
  На ZeroCocos му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Zabegann

  Zabegann
  Gaining Experience

  53
  52
  19 Јануари 2015
  Машко
  Добре дојде. Види кај има теми и пиши си возраст и занимање.
   
  На ZeroCocos му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ZeroCocos

  ZeroCocos
  Баниран/a

  10
  5
  12 Мај 2019
  Машко
  Планирам за скоро време да наглобам некој,со добра графа,засега имам лаптоп од постарите генерации и од поновите.

  Добар сум за поправка на телефони,доколку некој има проблем со телот. може да ми пиша,исто така и за брикнати рутери... :)
   
  Изменето од модератор: 13 Мај 2019
  На bxxxn и Astro им се допаѓа ова.
 9. HocusPocus

  HocusPocus
  On your way to fame

  937
  537
  3 Јули 2007
  Здраво гарфилд :D
   
  fuzzjaw, Fatal1ty_ и на DareDevil им се допаѓа ова.
 10. DareDevil

  DareDevil
  Gaining Experience

  217
  193
  25 Април 2011
  Ми го зеде зборот :)
   
 11. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,145
  23,715
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  @ZeroCocos одбери кој акаунт сакаш да ти биде активен. Спред правилата дупли акаунти е строго забрането. Ако ти не одлучиш, ќе морам ја да одлучам кој да ти го банирам.
  Фала.
   
 12. ZeroCocos

  ZeroCocos
  Баниран/a

  10
  5
  12 Мај 2019
  Машко
  Добро админе.
   
 13. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,145
  23,715
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Ок гарфилд ќе го банирам.
   
 14. ZeroCocos

  ZeroCocos
  Баниран/a

  10
  5
  12 Мај 2019
  Машко
  Ne moze cocos,бидејќи не ми треба кокос,планирав да го дадам аккаунтот на другарот.
   
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,129
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,831
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,009
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,318
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,218
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...