1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво Здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од MarioO, 2 oктомври 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. MarioO

  MarioO
  Intern

  11
  0
  2 oктомври 2008
  Здраво луѓе. Се викам Марио живеам во Скопје учам во Георги Димитров 2 година и се надевам ке имам добра дружба на форумов :D
   
 2. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
 3. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Добредојде:)) и прочитај ги правилата :)
   
 4. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,393
  25,027
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Welcome to the IT club
  btw da ne ja znaes nena od gorgi 3 god?:D
   
 5. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,318
  967
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 6. Banzai

  Banzai
  Intern

  637
  8
  3 Март 2008
 7. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,712
  214
  27 oктомври 2007
  Машко
  Welcome to the world of IT. Прочитај ги правилата пред да почнеш со постирање.
   
 8. спиро_дт

  спиро_дт
  Intern

  278
  9
  1 oктомври 2008
  Хехе Поздрав и ја сум нов тука
   
 9. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Здраво Марио.

  Да не си од 2та? :)
  Јас сум од 4та, од кај Пејко :p
   
 10. MarioO

  MarioO
  Intern

  11
  0
  2 oктомври 2008
  фала на сите за топлото добредојде :D
  @fatal1ty_ не ја знам

  @hijackhacker да од 2та :D ти како се викаш? :D
   
 11. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
  Здраво Марио и добредојде на форумот. :)
   
 12. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Зирни во приватни пораки....:tainstven:
   
 13. Ago

  Ago
  Intern

  257
  2
  10 Септември 2008
  zdravo mario se nadevam deka ke imas super prestoj na forumov:LOL:
   
 14. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,832
  820
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
 15. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008
 16. ajvar

  ajvar
  Intern

  295
  6
  19 Август 2008
 17. tonk@

  [email protected]
  Intern

  193
  2
  17 Февруари 2008
 18. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 19. Elektrikz

  Elektrikz
  Intern

  473
  12
  21 Септември 2008
  Машко
  WebDev
Слични теми
 1. LEGENDA
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,321
 2. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,194
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,044
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,442
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,269
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...