1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво, здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од ekonomist, 18 Јуни 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. ekonomist

  ekonomist
  Gaining Experience

  949
  382
  17 Јуни 2008
  Здраво на сите од it.com.mk
  Нема што да се каже, супер сајт, супер форум, се надевам дека нема некој да изнервирам со нешто што ќе напишам тука :)) Инаку ја сум економист по занимање :)) што нема врска дека сум по штедење. Се трудам да научам нешто C++ и Java и така. :))
   
 2. maximilian

  maximilian
  Gaining Experience

  1,064
  74
  26 Март 2008
  Добре дојде на форумов, и пријатен престој, има што да се научи од тука. :Dobredojde:
   
 3. Mr.Alien

  Mr.Alien
  Гостин

  E па здраво, и официјално :rolleyes:.
   
 4. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,712
  214
  27 oктомври 2007
  Машко
  Welcome to the world of IT. RTFR
   
 5. ekonomist

  ekonomist
  Gaining Experience

  949
  382
  17 Јуни 2008
  Веќе неколку пати ги прочитав правилата, ме предупредивте нели :)) Ok, Ok, ќе бидам примерен :))
   
 6. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 7. D

  D
  Администратор

  3,230
  1,607
  31 Март 2007
  Добредојде на IT.com.mk :p
   
 8. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  63
  1 Март 2007
 9. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Добредојде на форумов. Се надевам дека ќе научиш тоа што сакаш. Поздрав
   
 10. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
 11. Sampion

  Sampion
  Баниран/a

  181
  1
  18 Февруари 2008
  Dobrodojde na IT.COM.MK :D :D :D
   
 12. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,832
  820
  14 Декември 2007
  Машко
  Ајде официјално и овде да ти посакам едно топло добредојде.:)
   
 13. linuxmaster

  linuxmaster
  Intern

  6
  0
  5 Мај 2008
  Dobredojde

  Dobredojde uzivaj vo prestojot
   
 14. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Dobredojde vo svetot na It.com.mk
   
 15. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,250
  84
  30 ноември 2007
 16. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
  Здраво ekonomist и добредојде на ИТ.ком.мк. Сигурен сум дека ќе уживаш на форумов. :)
   
 17. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  велком,пријатен престој
   
 18. Banzai

  Banzai
  Intern

  637
  8
  3 Март 2008
  Здраво економист, уживај во престојот тука :D
   
 19. boki003-hacking

  boki003-hacking
  Intern

  112
  0
  1 Јуни 2008
  WElcome :Dobredojde: i pazi da ne bides blokiran
   
 20. ekonomist

  ekonomist
  Gaining Experience

  949
  382
  17 Јуни 2008
  Фала, фала, на добредојдето од сите :)) Не ми е јасно зашто да пазам да не бидам блокиран??? Па добро ги знам правилата и веќе не ги прекршувам.
   
 21. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
  Не се секирај. Постот на boki003-hacking е некако збунувачки и не знам дали и тој самиот знае на што мислел кога пишал "da ne bides blokiran " :))
   
 22. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,753
  289
  18 Мај 2007
  :Dobredojde: и уживај во престојот
   
 23. drown

  drown
  Master

  1,455
  213
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
 24. goodboy

  goodboy
  Intern

  849
  21
  12 Јануари 2008
 25. maximilian

  maximilian
  Gaining Experience

  1,064
  74
  26 Март 2008
Слични теми
 1. LEGENDA
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,318
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,877
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,039
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,414
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,253
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...