• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Zdravo zdravo

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dejan_

Intern
2 јуни 2008
13
0
Eve i eden vakov da ima na forumov...

imeno .... jas programiram mikrokontroleri - generalno PIC.

Veke 5 godini - profesionalno.

Super e forumov - a bas me interesira dali ke se najde nekoj kolega ??!!!???

Bi bilo fino koga MIKROKONTROLERI bi bila posebna tema na forumov....ete kako predlog.

Pozdrav.
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Здраво здраво,ти посакувам пријатен престој @IT.com.mk :D
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,762
Мислења
850,108
Членови
29,465
Најнов член
Sim93
На врв Дно