1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво здраво :)

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Zero-T, 5 Јуни 2014.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Zero-T

  Zero-T
  Intern

  11
  2
  16 Мај 2014
  Машко
  Здраво до сите, пред некое време се зачленив па како што е редот, прво да ве поздравам.
  Имате интересни теми од кои што може многу да се научи.
   
 2. Enforcer_

  Enforcer_
  Practice makes perfect

  946
  1,042
  26 Декември 2012
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,504
  25,566
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 4. dramallama

  dramallama
  Gaining Experience

  366
  259
  24 Јануари 2013
  Машко
  Здраво. Ти за кој си? За nvidia или AMD?
   
  Miroslav Ilic, Bazinga и на Gogzy им се допаѓа ова.
 5. Gogzy

  Gogzy
  Gaining Experience

  258
  246
  12 Декември 2013
  Машко
  Intel или AMD ?? И тоа треба да се праша... xD
   
 6. Bazinga

  Bazinga
  Gaining Experience

  123
  82
  15 Септември 2012
 7. krema

  krema
  Professor

  10,011
  9,650
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добредојде :D
   
 8. Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  814
  733
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  Од ит.ком.мк не се учи, човек се станува !!! :p

  Секое добро и пријатен престој !
   
 9. Borsa

  Borsa
  On your way to fame

  941
  674
  10 oктомври 2011
  Машко
  Машински дизајн
  Добредојде:)
   
 10. Miroslav Ilic

  Miroslav Ilic
  Gaining Experience

  194
  55
  18 ноември 2012
  Машко
 11. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,148
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
  Aјде добре дојде,не собувајсе и онака не е метено :D
   
 12. iface

  iface
  Gaining Experience

  104
  119
  9 Септември 2011
  Машко
  Добредојде
   
 13. temelk4

  temelk4
  Gaining Experience

  178
  86
  19 Август 2013
  Машко
  хауг :D:D добредојде
   
Слични теми
 1. LEGENDA
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,333
 2. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,230
 3. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,905
 4. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,060
 5. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,527
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...