• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdravo zdravo iiii ... zdravo

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #2

*zare*

Intern
10 февруари 2008
14
0
dali administratorite mozat da mi go smenat nickname-ot deka ne znaev deka e ist kako i userot
:LOL:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

*zare*

Intern
10 февруари 2008
14
0
haha ama najdobrite forumi gi imaat slicnive pravila
nov nick sakam da mi bide zare ako e zafaten *zare*
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,520
Мислења
845,854
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно