• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdravo od terorist [cao od terorist]

Статус
Затворена за нови мислења.

Delicon

Gaining Experience
10 јуни 2007
1,030
488
delicon.mk
Здраво Сашо, добредојде на форумот. Што ќе се напиеш? :))

P.S. Поздрави некоја колешка од БТ :p


* предлагам да се смени насловот на темава во Здраво... или нешто слично, вака звучи како терористички напад. :LOL:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Човекот е упорен да докаже дека има талент за глумење (актерство), само предупредете го дека форумов не е за таа област. :LOL: :LOL: :LOL:

П.С. Во случај ако проба со друга улога да се вклучи на форумот. :p
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,701
Мислења
855,880
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно