• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdravo od orce

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

orce

Баниран/a
30 септември 2007
5
0
zdravo jas sum orce od skopje.moram da kazam deka za forumov slusnav od drugari pa resiv i jas da se regisritriram.se nadevam deka ubavo ke si pominam vo vremeto koe ke go odvojam na it.com.mk
 
M

Mr.Alien

Гостин
Ај реков да разбијам монотонија, хаха. Се шегувам, добро дошол и убаво да си поминеш. Но, претходно, прочитај ги правилата:)) .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
856,288
Членови
29,738
Најнов член
Sasko mkd
На врв Дно