Здраво од мене

Статус
Затворена за нови мислења.

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
:dobredojde: и уживај во престојот.

BTW, nice avatar :bravo:. Mногу ми се јаки карикатурите од стилот на Southpark
 

aligator4e

Баниран/a
19 септември 2008
21
0
И дај научи ги Правилата на памет оти сакаш нејќиш мораш. За да ги прочиташ на по брз начин кликни на RTFR во мојов потпис.:D
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Добредојде Кристијан имај пријатен престој :bravo:
 

stole_pesov

Intern
25 април 2008
530
17
techhub.mk
добро дојде и кажи што те интересира најмногу
КОга се регистрирав не отворив тема во добродојде (не се претставив) сум пропустил многу :plachko2:
никој не ми каза добродојде, имај убав престој итн. .....:plachko2::plachko2:
а сега немозам да се тргнам од ПЦ прво со го отворам во firefox ми е it.com.mk/forum
:plachko2:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,461
1,256
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,616
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно