• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Zdravo od electron

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Electron

Баниран/a
23 април 2007
53
0
Zdravo na site od mene. Konecno da se otvori forumov, imam odeno na vakvi slicni forumi no ovaj e prviot makedonski pa bravo za toa...
Se nadevam deka sum dobredojden tuka i taka.....
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Добродојде Electron, се разбира дека си добродојден тука :D
Enjoy...
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Dobredojde... Chekame na tvojata sorabotka.

Proveri gi oficijalnite pravila, ako toa ushte go nemash storeno.

Pozdrav,
Stefan.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #12

Electron

Баниран/a
23 април 2007
53
0
fala na otvorento dobredojde ke gledam da bidam kolku sto mozam poaktiven
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,544
Мислења
822,948
Членови
28,057
Најнов член
Iamdantes10
На врв Дно