1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво o/

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од barneymk, 30 Мај 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  77
  86
  27 Април 2016
  Машко
  Здраво на сите. Нов сум на форумов, иако мојот акаунт не кажува така. Се регистрирав лани ама толку ми текнало да навратам. Се надевам во иднина ќе бидам поактивен и ќе се дружиме заедно :D
   
  На goce03, igor_igor, Banjifiko и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  7,373
  7,064
  24 Јуни 2009
  Машко
  Ај здраво, и навраќај почесто:)
   
 3. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,012
  2,771
  2 Септември 2012
  Машко
 4. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  20,939
  23,294
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 5. mihovkris

  mihovkris
  Gaining Experience

  631
  396
  1 Јуни 2016
  Прочитав повраќај :D :D


  Welcome !
   
 6. krema

  krema
  Professor

  7,373
  7,064
  24 Јуни 2009
  Машко
  :D :D :D
  Puff:cool:
   
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,085
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,784
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,965
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,196
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,170
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...