• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Zdravo na svite

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Hekome

Intern
22 мај 2007
15
0
:zhurka Deneska se zacleniv na forumot seuste go nemam razgledano ubavo celiot no ke bide se, mi se dopaga pozdrav do kreatorot. Inace ja sam od kumanovo studiram na mashinski, a IT tehnologija mi e kako hobi izrasnaja sam sas kompjuter i uvek se dvoumu dali da piju skopsko ili da sedu pred kompjuter :LOL: :bravo: Prasajte nesto ako ve interesira. Pozdrav i zurka joste sam pijan slavi mature i rogendn.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Добродојде :)

Ме интересира. Прашање: Зашто се малтретираш со двоумење кога можеш да си земеш пиво пред компјутер и да ја решиш вечната дилема?
 
D

DimitarMK

Гостин
Добредојде на најдобриот форум за ИТ
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,851
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно