1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите !!!!

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Storm, 8 Април 2009.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Storm

  Storm
  Intern

  10
  0
  8 Април 2009
  Здраво на сите на Ит.Ком.Мк
  Голема пофалба за администрацијата,дизајнот на форумот е супер - посетеноста гледам е голема...немам забелешки :) само најдобро ! Поздрав до сите од новиот ви член Storm !

  :friends:
   
 2. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Здраво и од мене и добредојде на нашиот форум. Ти посакувам пријатен престој тука. :)
   
 3. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,343
  1,074
  3 Декември 2008
  Машко
  Добредојде Storm ти посакувам пријатен престој.
   
 4. Ibrakadabra

  Ibrakadabra
  Intern

  342
  7
  11 oктомври 2007
  Машко
  Добредојде и од мене...
   
 5. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Добредојде Storm,имај пријатен престој и чуствувај се како дома :D
   
 6. daci92

  daci92
  Gaining Experience

  2,120
  162
  4 Февруари 2009
  Машко
  Студент
  dobre dojde na forumov ti posakuvam prijaten prestoj i sekako pomalku problemi:D
   
 7. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Welcome to the world of IT
   
 8. Dark_angelMKD

  Dark_angelMKD
  Gaining Experience

  558
  53
  4 Декември 2008
  Машко
  Компјутерски Сервисер/Веб Дизајнер/Програмер
  Добредојде на форумов:D
   
 9. 386ka

  386ka
  Gaining Experience

  2,365
  193
  22 Декември 2007
  Добредојде Storm, имај пријатен престој и прочитај ги правилата, како и кодексот за постирање :rolleyes:
   
 10. loris

  loris
  Gaining Experience

  626
  54
  7 Мај 2007
  Машко
  Програмер
  Storm имај убав престој на форумот
   
 11. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008
 12. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,839
  26,074
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добро не најде приателе...ќе се читкаме наоколу поздрав:skuter:
   
 13. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  Здраво живо Storm ;)
   
 14. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,242
  81
  30 ноември 2007
 15. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
 16. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,345
  1,013
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 17. super_hacker

  super_hacker
  Баниран/a

  1,333
  68
  2 Април 2008
 18. ChemicalAngel

  ChemicalAngel
  Gaining Experience

  796
  211
  24 ноември 2008
 19. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Здраво, здраво.
   
 20. Тони

  Тони
  Gaining Experience

  511
  169
  11 Април 2008
  Машко
  Студент
 21. RFox

  RFox
  Intern

  380
  31
  13 Септември 2008
  Машко
 22. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
 23. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
 24. S

  S
  pwnz0r1lla

  1,550
  52
  8 Март 2007
  Домбредојде... Имај убав престој. ;)
   
 25. Storm

  Storm
  Intern

  10
  0
  8 Април 2009
  Girl :) Инаку благодарам на сите пораки тука и на вашето гостопримство !
  See ya !
   
Слични теми
 1. Rusin
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,664
 2. Painted
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,225
 3. Bobby
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,803
 4. StalkeR
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,423
 5. Mario.Bog
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  982
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...