• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво на сите

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

~vAcc~

Intern
29 јули 2007
4
0
Zdravo jas sum Vladiimir od Kumanovo
pozdrav do site clenovi na ovoj prekrasen makedonski forum :bravo: :bravo: :bravo:

во слуцај да не ве интересира повеќе за мене пишете :rolleyes:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,660
Мислења
830,022
Членови
28,667
Најнов член
Привет
На врв Дно