• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво на сите

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #7

TheArtistoCat

Intern
21 април 2021
4
3
Скопје
Благодарам, ќе ги прочитам правилата. Добро е да се биде во ваше друштво. Секое добро
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,778
Мислења
850,349
Членови
29,473
Најнов член
Hokii
На врв Дно