1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од ..vasil.., 3 Јуни 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. ..vasil..

  ..vasil..
  Intern

  1
  1
  1 Мај 2020
  Машко
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 2. TheMarshal

  TheMarshal
  Practice makes perfect

  759
  1,220
  3 Јануари 2019
  Машко
  Hallo! Добредојде.
   
 3. Avid

  Avid
  Guru

  4,627
  6,978
  21 Јануари 2009
  Здраво Васил.
  Имај пријатен престој на форумов, може да биде интересно катче за дискусија и добивање помош.
   
  На hehexd му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  644
  823
  25 Февруари 2016
  Машко
 5. spanska

  spanska
  Gaining Experience

  57
  64
  18 Јули 2019
  Машко
  Добредојде, пријатен престој
   
 6. hehexd

  hehexd
  Intern

  31
  25
  18 Септември 2019
  Машко
  занимер
  Здраво !
  Имај пријатен престој, може некои дечки да се ригорозни со коментарите зависи како се расположени.
  Внимавај на тролови исто, и не се закачај со Avid.
   
  На Astro и Avid им се допаѓа ова.
 7. krema

  krema
  Professor

  11,052
  10,557
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добредојде. :cool:
   
 8. Антониј.К

  Антониј.К
  Gaining Experience

  733
  479
  28 ноември 2014
  Машко
  Вечити студент
 9. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,906
  26,252
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде, прочитај правила и прашај што не е јаано.:)
  Иначе не се пази од авид, какви има на форумов авид е мало дете за нив.
   
  Avid, StalkeR, Маша и на уште 1 им се допаѓа ова.
 10. Astro

  Astro
  Guru

  6,774
  9,418
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Вака кога ќе напишеш нешто озбилно не знам дали си сериозен или се заебааш. :oh::oh::oh:
   
  hehexd, Avid и на VerGer им се допаѓа ова.
 11. Маша

  Маша
  On your way to fame

  290
  642
  24 Април 2007
  Женско
  Авид е срцка :inlove:

  Него да не му го земаме спотлајтот на Васил,
  Hola ..vasil..! ;)
   
  На Alucard и Avid им се допаѓа ова.
 12. moongose

  moongose
  Unstoppable

  2,323
  2,567
  19 Јули 2013
  Јас досега не сум забележал @Avid да се заебава за било што. :oh:
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Astro

  Astro
  Guru

  6,774
  9,418
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Не, никако :crazy:

  Иначе здраво-живо и добродојде на ОП
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  300
  558
  3 Март 2015
  Машко
Слични теми
 1. Lightman
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,490
 2. M&koo
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  977
 3. gorgidimovski
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,025
 4. Kasper89
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,699
 5. nanorocks
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  532
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...