1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од jovankaramac, 17 oктомври 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. jovankaramac

  jovankaramac
  Gaining Experience

  47
  55
  3 Август 2018
  Машко
  Случајно забележав дека бројчаникот за мислења допаѓања и поени како да е замрзнат. Се надевам не е поради временскиве услови, нема мраз уште. :) Долго време на почетокот беше на нула се`. Неможам да му го фатам редот, на што се менуваат бројките. Кликав, лајкував, не се менуваа бројките.
   
 2. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,345
  1,012
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
  Добредојде :)
  Бројчаникот:
  - првата бројка- твои мислења низ темите (не се рачунаат тие во офф-топик секцијата);
  - втората бројка - допаднати мислења - тоа се други што кликаат на "ми се допаѓа" на твои мислења. За да се зголеми обаа бројка, треба да допринесеш за форумот, т.е. да пишуваш работи кои би им се допаднале на другите :)
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,157
  3,299
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Го читам тредов и солзи ми идат. Форумов е суво злато...
   
  HardCorec, StOrMK, moongose и на уште 1 им се допаѓа ова.
 4. jovankaramac

  jovankaramac
  Gaining Experience

  47
  55
  3 Август 2018
  Машко
  Значи проблемот е со офф-топик мислењата и лајкнувањата. ОК. фала ти.
   
  На Costigan_Jr му/ѝ се допаѓа ова.
 5. jovankaramac

  jovankaramac
  Gaining Experience

  47
  55
  3 Август 2018
  Машко
  немој да плачиш жити се. поскапеа салфетките.
   
  На Costigan_Jr му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. jovce
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,642
 2. ivo1
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,699
 3. M&koo
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  960
 4. coopersk
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  922
 5. bOmit
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  644
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...