1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Stefan11, 19 Јули 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Stefan11

  Stefan11
  Intern

  7
  3
  19 Јули 2018
  Машко
  Јас сум Стефан од Куманово
   
  Boldozer, olikomerc и на igor_igor им се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  10,807
  10,362
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добредојде :)
  Копаш ли парички?
   
 3. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,098
  3,250
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде Стефан. :)
   
 4. Boco1987

  Boco1987
  Gaining Experience

  138
  99
  25 Март 2017
  Машко
 5. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,606
  3,538
  11 Декември 2008
  Машко
  Здраво здраво
   
 6. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,841
  26,085
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде прочитај правила и прашај ако нешто не е јасно
   
 7. angeld

  angeld
  Gaining Experience

  130
  120
  2 Декември 2013
  Машко
  На nelkadzverka му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. ivo1
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,699
 2. angeld
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  683
 3. tony_de
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,228
 4. amitss
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  849
 5. birdfly
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,078
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...