1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Saso PC, 10 Мај 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  137
  219
  5 Април 2018
  Машко
  Здраво дечки.
  Некое време сум челен на форумов ама дојде време и да напишам нешто.
  Порано се занимавав со компјутери ама сега сум зарѓан и треба да се вратам во форма.
  Порано ги користев за гејминг сега професионално за excel.
  Гледам форумов има и за електронски цигари и за тоа знам по нешто па може ке бидам од корист.
   
  На Draynor, bicikle, RagingDemon и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. Трајче Дрварчето

  Трајче Дрварчето
  Practice makes perfect

  776
  1,588
  3 ноември 2012
  Машко
  Кодош
  Е да, совети за електронски цигари се ултра популарни овде. Никогаш не знаеш кога ќе ти затреба добра електронска цигара.
  Биткоини да не шиткаш случајно? :)
  Добредојде :)
   
  На Draynor, gOJDO, SiPy` и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,093
  11,030
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Добре дојде.

  Спремаме take-over на форумот и ќе го правиме само за електронски цигари. :devil:

  Армијата се собира... :hay:
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Oktar

  Oktar
  Guru

  3,200
  9,055
  23 oктомври 2012
  Машко
  Здраво @Saso PC, на форумов има еден Брус од фамилијата Вилисови, така да ке мора да го промениш аватарот. Ти благодарам на разбирањето.

  Поздрав и имај пријатен престој.
   
  На Draynor, Psycore, Daniel86 и уште 8 други им се допаѓа ова.
 5. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,290
  10,679
  23 Јануари 2008
  Манга
  Добре те најдовме! Замисли утре Мајкрософт да рече „Од утре го укинуваме Excel"!?! Што ли ќе правиш тогаш @Saso PC ?
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,228
  24,000
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде имај убав претој и прочитај правила ;);)
   
 7. Oktar

  Oktar
  Guru

  3,200
  9,055
  23 oктомври 2012
  Машко
  @Saso PC, ти благодарам на разбирањето и брзата интервенција. Патем јас го имам најубавиот Голф на нашите патишта, но мојот е со црно VW знакче така да ке речеме дека сме кул со твојот нов аватар.

  Поздрав
   
  На Psycore и Daniel86 им се допаѓа ова.
 8. krema

  krema
  Professor

  8,735
  8,468
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добредојде :)
   
 9. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  566
  719
  25 Февруари 2016
  Машко
  Добредојде, добро е што си се пресрамил и си пишал нешто, само гледај да не станеш “бесрамник’’ ко овој што ги става голф и убав у иста реченица ;).
   
  На Draynor, fuzzjaw, crash и уште 6 други им се допаѓа ова.
 10. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,057
  2,960
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде. :mario:
   
 11. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  444
  377
  27 oктомври 2016
  Има на едно место еден голф - КАМЕН... А и охриѓани велат убаФ за добар па не ѝм замерваме...
  Der Golf ist los: Panorama: GTI-Treffen am Wörthersee - WELT
  Поздрав и од мене
   
 12. Astro

  Astro
  Guru

  5,994
  8,115
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  [​IMG]
   
 13. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,290
  10,679
  23 Јануари 2008
  Манга
  Голф да беше кола @Saso PC немаше пеш на работа да оди...
   
  Draynor, RagingDemon и на Saso PC им се допаѓа ова.
 14. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,480
  4,258
  23 Јуни 2015
  Машко
  Добредојде и леп престој. Молам администратори за исправка, треба правопис така? ГоЉф
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  137
  219
  5 Април 2018
  Машко
  Лесен дефект жици...
  Подобро отколку да беше сензор на радилица.
   
  bicikle, gOJDO и на Banjifiko им се допаѓа ова.
 16. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,290
  10,679
  23 Јануари 2008
  Манга
  Вие си знаете...
   
 17. Astro

  Astro
  Guru

  5,994
  8,115
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Босанчероси, ајде доста заебанции :oh:
   
  На Saso PC му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Banjifiko

  Banjifiko
  Unstoppable

  2,859
  3,913
  28 oктомври 2008
  Уште да пишеш дека користиш и гејфон, пардон - ајфон, и може да си одиме сите по дома...
  Добредојде
   
  Saso PC, Astro и на SiPy` им се допаѓа ова.
 19. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,331
  4,840
  21 Јануари 2009
  Му кладоа JavaScript сапорт пред некој ден. Нема да го укинат.
  Иначе одма најдоа половичен начин за праење малвер мајнер со Јаваскриптот у Ексел :D
   
  На Saso PC му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  676
  621
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  И после гасете апдејт на компјутерите

  Испратено од Nexus 6P
   
 21. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,290
  10,679
  23 Јануари 2008
  Манга
  Трол си, ништо не ти верувам!
   
 22. elePHPant

  elePHPant
  Intern

  8
  11
  21 Мај 2018
  Машко
  Здраво на сите :)
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 23. krema

  krema
  Professor

  8,735
  8,468
  24 Јуни 2009
  Машко
  Здраво.
  Отвори си своја нова тема со „здраво“ :)
   
  На gokica му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Rusin
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,575
 2. dr3amX
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,121
 3. angeld
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  622
 4. anovI
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,380
 5. bOmit
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  547
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...