1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од nanorocks, 30 Март 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. nanorocks

  nanorocks
  Intern

  16
  15
  29 Март 2018
  Машко
  Нов сум на форумов ми го препорача другар. Морам да признаам дека наидов на многу интересни теми се занимавам со програмирање претежно веб и сакам многу бази на податоци. Во душа сум тежок линуксаш, многу сакам да експериментирам со сервери и арм архитектира на уреди. До диплома уште малце инаку финкаш. Ќе ми биде мило ако можам да одговорам на прашања на форумов а и да наидам на интересни теми. Се претставувам со ник како nanorocks ама слободно викај те ме nano. Поздрав дечки.

  Испратено од [device_name] преку IT.mk форум апликација
   
  На bicikle, filipkir, Necromancer и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,057
  2,960
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде nano. :)
   
 3. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  566
  719
  25 Февруари 2016
  Машко
  Добредојде :).
   
 4. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  647
  354
  25 Јули 2015
  Машко
  Икономист
  Добредојде друже финкаш nano ;)
   
 5. bogoevski

  bogoevski
  Unstoppable

  1,685
  2,662
  29 ноември 2009
  Машко
  Сваштара
  Тебе ли те спомињаат у босанските севдалинки, ах нано, нано.
  Добредојде!
   
 6. krema

  krema
  Professor

  8,735
  8,468
  24 Јуни 2009
  Машко
 7. Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,161
  3,450
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
 8. Ragnar

  Ragnar
  On your way to fame

  630
  671
  9 Декември 2015
  Машко
 9. nanorocks

  nanorocks
  Intern

  16
  15
  29 Март 2018
  Машко
  Од презиме ми е изваден прекарот.
   
  На bogoevski и filipkir им се допаѓа ова.
 10. wolverine

  wolverine
  On your way to fame

  789
  660
  27 Јуни 2012
  Добрeдојде :D
   
  На igorimor и nanorocks им се допаѓа ова.
 11. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,228
  24,000
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде прочитај правила и ако има нешто нејасно слободно прашај
   
Слични теми
 1. MenFromHell
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,140
 2. e r i c
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,176
 3. nicky
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,211
 4. Storm
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,044
 5. ivo1
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,644
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...