1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од ivona1992, 20 oктомври 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. ivona1992

  ivona1992
  Intern

  2
  11
  26 Јуни 2017
  Женско
  Здраво Ит нова сум на форумот поздрав до сите:)
   
  На olikomerc, BEST, Grimriper и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  8,735
  8,468
  24 Јуни 2009
  Машко
  Поздрав и до тебе :)
  Ми се допаѓа што пишуваш на нашки (кирилица) :D
  Имај убав престој и биди активна :cool:
   
  На ivona1992 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,057
  2,960
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде Ивона. :)
   
  На ivona1992 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  647
  354
  25 Јули 2015
  Машко
  Икономист
  Поздрав и до тебе, пријатен претстој и уживај во дискусиите. ;)
   
  На ivona1992 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ivona1992

  ivona1992
  Intern

  2
  11
  26 Јуни 2017
  Женско
  Добро ве најдов дечки... :D
   
  BEST, StOrMK, krema и на уште 1 им се допаѓа ова.
 6. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  566
  719
  25 Февруари 2016
  Машко
  Добредојде, имај пријатен престој на форумот. :)
   
  На ivona1992 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Astro

  Astro
  Guru

  5,994
  8,115
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Добродојде, имај убав престој и не сфаќај некои од работите премногу сериозно :)
   
  На SaleSk му/ѝ се допаѓа ова.
 8. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,279
  12,325
  2 Август 2012
  Машко
  Смири се бе :D
   
  На Fredy, Викса, Astro и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. krema

  krema
  Professor

  8,735
  8,468
  24 Јуни 2009
  Машко
  Не бе, ок сум :D
   
  На BEST и FLEGMA им се допаѓа ова.
 10. Astro

  Astro
  Guru

  5,994
  8,115
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Хахаха, како сум се смеел. Абе не го сечи човекот, види го ти него...

  Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,228
  24,000
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде прочитај правила и прашај ако нешто не е јасно ;)
   
Слични теми
 1. Painted
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,161
 2. causevd
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,346
 3. nikoa1809
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,916
 4. birdfly
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  876
 5. bOmit
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  547
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...