1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од bOmit, 15 Септември 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. bOmit

  bOmit
  Intern

  6
  2
  15 Септември 2017
  Се регистрирав пред се за инфо околу програмирање,но за понатаму се надевам на добра дружба и меѓусебна помош.

  Поздрав
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  8,842
  8,589
  24 Јуни 2009
  Машко
  Поздрав, и ние се надеваме на добра дружба :)

  Инаку дали си Ипхоне или Самсунг фан?
   
  На bOmit и steelseries им се допаѓа ова.
 3. bOmit

  bOmit
  Intern

  6
  2
  15 Септември 2017
  Кога веќе споредбата е меѓу нив,Самсунг. :)
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 4. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  303
  102
  27 oктомври 2013
  Машко
  А помеѓу Ксиоми и Шаоми? :D
   
 5. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,078
  2,988
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде. :)
   
  На bOmit му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,269
  24,714
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде, Прочитај правила и прашај ако има нешто нејасно ;)
   
  На bOmit му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Painted
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,168
 2. ITBerza
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  891
 3. Qwert
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,609
 4. BlackDown
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,482
 5. nikoa1809
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,926
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...