• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ZDRAVO NA SITE

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

winnybt

Intern
5 јуни 2007
23
0
zdr redno bese i jas da se regnam na forumov super ste prodolzete taka..... :pPP :rolleyes:
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Zdravo winnybt.

Se nadevam deka ke se gledame pochesto tuka.

Te molam proveri gi pravilata pred da prodolzhish so aktivno postiranje :)

Stefan.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,758
Мислења
849,948
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно