1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите!

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Bobby, 14 Септември 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bobby

  Bobby
  Intern

  31
  2
  14 Септември 2008
  Машко
  Здраво и од мене, моето име е Бобан имам 20 год и сум студент на Техничка информатика во Битола.:bye1:
   
 2. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,319
  968
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 3. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,712
  214
  27 oктомври 2007
  Машко
  Welcome to the world of IT. Пред да почнеш со постирање читни ги правилата
   
 4. Banzai

  Banzai
  Intern

  637
  8
  3 Март 2008
  Добредојде :D

  Интересен потпис имаш :bravo:
   
 5. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
  Здраво Бобан и добредојде на нашиот форум. Се надевам дека ќе уживаш тука. :bye1:
   
 6. Psychoo

  Psychoo
  Intern

  374
  7
  1 Мај 2008
  Машко
 7. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,753
  289
  18 Мај 2007
  :Dobredojde: и уживај во престојот
   
 8. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  :bye1:
  Здраво Бобане!!
   
 9. goodboy

  goodboy
  Intern

  849
  21
  12 Јануари 2008
 10. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Добредојде и имај пријатен престој,
  бтв од кај го најде потписот?
   
 11. ajvar

  ajvar
  Intern

  295
  6
  19 Август 2008
 12. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007
  10101010101010101WELCOME BOBAN101010101010101:bravo:
   
 13. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
 14. Bobby

  Bobby
  Intern

  31
  2
  14 Септември 2008
  Машко
  Благодарам на сите за топлиот прием:p

  И ти си го имал истиот потпис:D
  Јас го најдов тука
   
 15. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Е како може баш истиот,да не лажеш малце :muahaha:
   
 16. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,991
  503
  14 Април 2007
  Машко
  добредојде друже
  имај пријатен престој

  стане што има везе ако го имате и 2цата автичето

  и јас ке го ставам
  ми се свиѓа:)
   
 17. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,413
  25,088
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 18. TheSpeedy

  TheSpeedy
  Intern

  279
  2
  4 Септември 2007
 19. Banzai

  Banzai
  Intern

  637
  8
  3 Март 2008
  Еве и јас го ставив потписот :))
   
 20. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Епа ставете го сите...
   
 21. maximilian

  maximilian
  Gaining Experience

  1,064
  74
  26 Март 2008
  Bobby, очигледно создаде треска на форумов со потписот :D (кој btw е закон)

  P.S. Добре дојде :p
   
 22. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
 23. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Добредојде на порталов и форумов. Имај пријатен престој и уживај.
   
 24. loris

  loris
  Gaining Experience

  625
  53
  7 Мај 2007
  Машко
  Програмер
  Welcome, пријатен престој на it.com.mk.
   
 25. Mr.Alien

  Mr.Alien
  Гостин

Слични теми
 1. Rusin
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,599
 2. Painted
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,188
 3. Storm
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,069
 4. StalkeR
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,387
 5. Mario.Bog
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  923
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...