1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Zdravo na site!

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од lumibi, 5 Јуни 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. lumibi

  lumibi
  Intern

  118
  21
  5 Јуни 2008
  Zdravo na site! Forumot je super.

  Prodolzete taka. :D:D
   
 2. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Добредојде. Чуствувај се како дома. :))
   
 3. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  :Dobredojde: и уживај во престојот
   
 4. Psychoo

  Psychoo
  Intern

  374
  7
  1 Мај 2008
  Машко
 5. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Dobredojde na it.com.mk/forum. Uzivaj vo prestojot!
   
 6. S

  S
  pwnz0r1lla

  1,550
  52
  8 Март 2007
  Ajde zdravo zhivo..
   
 7. Banzai

  Banzai
  Intern

  637
  8
  3 Март 2008
 8. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Здраво и од мене. Ти посакувам пријатен престој на форумот. :)
   
 9. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
 10. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Welcome to the world of IT. RTFR
   
 11. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  :Dobredojde: lumibi...bi mozel da ni kazes nesto povekje za tebe, sto rabotis, profesija ili interesi whateva :))
   
 12. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  Добро дојде :) И како што кажа LW, more info plz .)
   
 13. Sampion

  Sampion
  Баниран/a

  181
  1
  18 Февруари 2008
  Dobro dojde, Sukare aljan, Jas sum edistveniot Sampion na IT.COM.MK :)
   
 14. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Welcome @ IT.com.mk/forum
   
 15. stole_pesov

  stole_pesov
  Intern

  530
  17
  25 Април 2008
  Добродојде и од мене !!!1
  форумов е закон.:bravo::bravo::bravo:
   
 16. trakilaki

  trakilaki
  Intern

  1,084
  18
  15 Мај 2008
  Хауарјудуин бре батка:bravo:
   
 17. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,242
  81
  30 ноември 2007
 18. Dejan_

  Dejan_
  Intern

  13
  0
  2 Јуни 2008
 19. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Hay!!! Wazyp?!
   
 20. maximilian

  maximilian
  Gaining Experience

  1,064
  74
  26 Март 2008
 21. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
Слични теми
 1. winnybt
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,388
 2. HOUARANG
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,986
 3. LuckY
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,547
 4. Defiance
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  745
 5. niksajov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  495
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...