• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво на сите

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

dr3amX

Intern
6 мај 2007
11
0
јас сум томе од битола член на лугола. форумот е супер! поздрав
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
здраво томе добронидојде и голем поздрав до лугола ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,047
Мислења
860,888
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно