• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Zdravo na site

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

HOUARANG

Intern
5 април 2008
1
0
:) Zdarvo na site ---- Jas sum Sime - HOUARANG i site ve pozdravuvam :bravo::bigboss:
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Добредојде Симе!
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 

Pepsi Man

Intern
1 март 2008
171
21
pepso.blog.com.mk
Добредојде на најдобриот ИТ форум во Македонија! Се надевам дека ќе уживаш на форумов и дека ќе ги споделиш твоите знаења на форумов, и со тоа да допринесеш за доброто на форумов.

И да, не заборавај да ги прочиташ правилата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,003
Мислења
854,533
Членови
29,635
Најнов член
darkotolev
На врв Дно