1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите!

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Mario.Bog, 15 Декември 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  593
  15 Декември 2013
  Машко
  Здраво на сите, веќе некое време го следам форумов, а редовно ја посетуван веб страната поради тоа што нуди интересни информации, поврзани со мобилни, компјутери, мобилни апликации и др. Еве ме и мене како член на според мене најдобриот ит форум во Македонија, а може и пошироко... :D
   
 2. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,122
  587
  6 Јануари 2012
  Машко
 3. Borsa

  Borsa
  On your way to fame

  962
  698
  10 oктомври 2011
  Машко
  Машински дизајн
 4. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  593
  15 Декември 2013
  Машко
  Добро ве најдов дечки... :)
   
 5. bogoevski

  bogoevski
  Unstoppable

  1,667
  2,686
  29 ноември 2009
  Машко
  Сваштара
  Најдобриот ДеФакто, скоро па и единствен (ДеЈуре).

  Добредојде!
   
 6. krema

  krema
  Professor

  10,670
  10,245
  24 Јуни 2009
  Машко
 7. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  593
  15 Декември 2013
  Машко
  Добро ве најдов момци, богоевски од кај си, иначе и јас се презивам богоевски... :)
   
 8. Enforcer_

  Enforcer_
  Practice makes perfect

  946
  1,042
  26 Декември 2012
  Добредојде.

  ОфТ. Па ти пишува New London :p
   
 9. omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,330
  2,779
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
 10. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,122
  587
  6 Јануари 2012
  Машко
  Интересно би било да сте некои роднини. :p
   
 11. omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,330
  2,779
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Браќа, по можност. Или брат и сестра :-D
   
  На alumen :) му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,829
  26,024
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде прочитај правила и понашај се природно :)
   
 13. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  593
  15 Декември 2013
  Машко
  Добро ве најдов... :)
  Па затоа прашувам, може сме роднини... :D
   
 14. bogoevski

  bogoevski
  Unstoppable

  1,667
  2,686
  29 ноември 2009
  Машко
  Сваштара
  Ќе те кажам на тетин :)
   
  На omegaRED му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Rusin
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,659
 2. Painted
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,223
 3. Bobby
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,802
 4. Storm
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,108
 5. StalkeR
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,422
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...