1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите!

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Rusin, 29 Април 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Rusin

  Rusin
  Intern

  37
  0
  28 Април 2007
  Здраво луѓе! Ја се викам Влатко од Скопје и имам 16 години. Немам којзнае колкаво компјутерско знаење ама тука сум да поднаучам нешто и да разменам мислења. Форумов инаку е ЗАКОН и се надевам дека нема да има никакви проблеми.
   
 2. Ismet

  Ismet
  Intern

  250
  4
  7 Април 2007
  Здраво Влатко и добродојде.
  Сите сме тука за да размениме мислења, знаења и се разбира да се дружиме.
  Уживај во твојот престој тука и се разбира немој да заборавиш да ги прочиташ правилата на нашиот форум ;)
   
 3. Rusin

  Rusin
  Intern

  37
  0
  28 Април 2007
  Веќе ги прочитав, и без гајле ќе се придржувам до нив
   
 4. A^1^T^E^A^M

  A^1^T^E^A^M
  Баниран/a

  393
  2
  18 Април 2007
  Здраво и од мене Влатко, а Владо нели може :D
   
 5. Rusin

  Rusin
  Intern

  37
  0
  28 Април 2007

  Еј не не не! Не Владо. Не ми стои. Можеш Русин.
  Инаку здраво и на тебе
   
 6. D

  D
  Администратор

  3,250
  1,726
  31 Март 2007
  Здраво Влатко и добредојде на форумов, се надеваме тука ќе го збогатиш своето знаење за компјутери.
   
 7. Rusin

  Rusin
  Intern

  37
  0
  28 Април 2007
  Здраво администраторе! Без грижа, тука сум како што реков, да го збогатам моето компјутерско знаење.
   
 8. A^1^T^E^A^M

  A^1^T^E^A^M
  Баниран/a

  393
  2
  18 Април 2007
  ок како сакаш така ке те викаме :) не ми е мене тоа проблем ;)
   
 9. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  Здраво и од мене Русин ;)
   
 10. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,799
  76
  7 Април 2007
 11. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
  Zdravo i od mene Russian.
   
 12. Jaia^^

  Jaia^^
  Intern

  146
  2
  22 Април 2007
  dobredojde

  Zdravo Vlatko,se nadevam ke naucis nesto interesno ovde zasto vsushnost i zatoa sme tuka ,koga se bi znaele ne bi imalo potreba od forum i razmenuvanje mislenja,pozdrav.
   
 13. Master4e

  Master4e
  Intern

  242
  9
  11 Мај 2007
Слични теми
 1. Painted
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,239
 2. Bobby
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,825
 3. Storm
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,123
 4. StalkeR
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,433
 5. Mario.Bog
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  992
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...